Foto’s van de G3 (HTC Hero) gelekt

htc hero g3
Het knalroze Android-toestel dat eerder op een roadmap van HTC was uitgelekt, blijkt ook in stemmig zwart te worden uitgebracht. De website CodeAndroid ontving foto’s van een anonieme lezer, waarin het toestel te zien is.

De HTC Hero, ook wel bekend als de G3, zal in het derde kwartaal van dit jaar verschijnen. Qua vorm heeft het overeenkomsten met de HTC Magic, maar met een nog duidelijker uitstekende kin en zonder trackball. Van de foto’s is af te leiden dat dit model en 3.5 mm headsetaansluiting heeft. Toch zal voor veel mensen de HTC Magic nog steeds de schoonheidsprijs verdienen.

g3 htc hero

Via: CodeAndroid
Tipgever: Dion

  • RSS
  • email
  • Print
  • PDF
  • Twitter
  • NuJIJ
  • MSN Reporter
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Technorati
  • FriendFeed
  • Posterous
  • Tumblr
Categorie(ën): htc android

3 reacties op “Foto’s van de G3 (HTC Hero) gelekt”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Mijn oordeel: dik en lelijk :-)

    Antwoord - Quote
  • Er wordt sterk getwijfeld aan de authenticiteit van deze foto’s. Mocht dit inderdaad de nieuwe G3 zijn dan is de
    3.5 mm headsetaansluiting zeker een vooruitgang, helaas mis ik wel de trackball.

    Het zal mij benieuwen…

    Antwoord - Quote
  • Ik denk dat ze hier niet mee weg zullen komen zodra de grote producenten (o.a. samsung, nokia) met geliktere toestellen komen die bovendien meer onder de motorkap hebben.

    Antwoord - Quote

Laat een bericht achter

Processing your request, Please wait....
 
 
 
Avatars

Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw
e-mailadres koppelen aan een afbeelding.

 
 
XHTML

Je kunt deze html-codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <small> <strong>

 
Er zijn nu 36 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor