Navigeer als Luke Skywalker door het verkeer
donderdag, 12 augustus 2010 (15:37) | Tim Kraaijvanger
Maak van je Opel Kadet een echte T-65 X-Wing Starfighter met de X-Wing GPS Targeting computer. Met deze GPS-applicatie voelt het alsof je op het punt staat om Death Star te vernietigen. Type de gewenste locatie in en je ziet precies hoe ver het is naar die plek. Rijd in je auto richting de gekozen plek en je ziet de teller razendsnel naar beneden gaan. Bereik je de nul? Dan ben je aangekomen op je bestemming! De X-Wing GPS Targeting computer is geheel in Star Wars-stijl aangekleed met bekende bliepjes en geluidjes. Voor de fans is dit natuurlijk een stuk leuker dan het simpele Star Wars voice pack.
Qua navigatie is deze applicatie natuurlijk drie keer niks. De app geeft niet aan wanneer je de bocht moet nemen of welke rijstrook je naar de desbetreffende locatie brengt. Maar als zoon van Darth Vader heb je toch geen navigatiesysteem nodig?
Hopelijk verschijnt de X-Wing GPS Targeting computer snel in de Android Market. Voorlopig moeten we het met de onderstaande video doen.
X-wing GPS Targeting Computer from Christopher Caleb on Vimeo.
4 reacties op “Navigeer als Luke Skywalker door het verkeer”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 16:39
- 16:17
- 18:28
- 14:00
- 10:46
- Alex zei in Google Chrome-browser voor Android nu beschikbaar in betaversie (update):
Origineel geplaatst door MichelOndersteund geen Flash…...
- Cornellio zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Niks aan de hand. Die 64kbp/s gaat pas in als...
- Sejo zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Dus geen Tdiefmobile meer! Ga over 2 manden naar...
- Peter zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Vrijheid voor widgets, achtergronden, wall papers, tabs...
- Brian zei in ‘Google lanceert binnenkort opslagdienst Drive’:
maakt mij niet uit of het later is als het maar goed is!
- 15:02
- 13:34
- 13:22
- 12:45
- 11:12
- 15:03
- 14:05
- 09:22
- 20:03
- 17:35
haha jezus daar word je toch gek van!
En na een tijdje krijg je ook zo’n obi stemmetje in je hoofd: Use the force Luke, let go. En dan bam tegen nen boom
Wat een flauwekul zeg..meer dan je hevig afleiden van het verkeer doet het niet.
wat een onzinnige apps is dit zeg