Review: Useful Switchers, één dashboard voor al je instellingen
zondag, 31 mei 2009 (15:15) | Redactie
Useful Switchers is een applicatie die al wat langer voor Android verkrijgbaar is. De applicatie is zo handig, dat het best de moeite waard is om een review aan te besteden – voor iedereen die Useful Switchers nog niet kent. Het doel van de applicatie is simpel: snel toegang geven tot alle veelgebruikte instellingen en schakelaars. Je kunt hiermee snel Wi-Fi, Bluetooth, 3G, GPS of flightmode in- en uitschakelen, maar hebt ook snel toegang tot batterijstatus, helderheid van het scherm, timeout van het scherm en geheugengebruik van de SD-kaart. Al die opties zijn gewoon via de Settings/Instellingen op je Android-toestel te vinden, maar daarvoor moet je door een menu bladeren. Useful Switchers toont alle opties meteen in beeld, zonder zoeken.
Als bonus krijg je er ook nog een zaklamp bij, waarbij het scherm gewoon wit verlicht wordt, zodat je met je telefoon ‘s avonds laat de deurbel kunt vinden. Het grote pluspunt is dat Useful Switchers een erg compacte interface heeft: alles is op één scherm onder handbereik en je wordt meteen doorgestuurd naar de juiste instellingen van het besturingssysteem. De interface is Nederlandstalig en er is keuze uit twee weergavemethoden: Venster of Schermvullend. Die weergavemethode maakt eigenlijk weinig verschil.
Useful Switchers is in twee varianten verkrijgbaar: een gratis versie en een donatieversie ($2,99) voor mensen die de applicatie de moeite waard vinden om ervoor te betalen. Er zijn in de Android Market inmiddels losse applicaties te krijgen, waarmee je bijvoorbeeld Wi-Fi snel kunt in- en uitschakelen. Zelf vind ik Useful Switchers veruit het handigst: alles staat bij elkaar, de applicatie is overzichtelijk vormgegeven en je hoeft nooit meer bladeren om de juiste instelling te vinden.
- Het About-scherm. Hier komt ook de naam van de Nederlandse vertaler langs.
- Nog een voorbeeld van de Engelse interface. Voor de meeste mensen ook prima te gebruiken.
- De twee opties voor geheugenstatus.
- Je kunt kiezen uit Venster of Volledig scherm.
- Via de onderste optie kun je de taal van Useful Switchers wisselen.
- De Engelse interface. Voor de Nederlandse taal zul je in de instellingen moeten zijn.
6 reacties op “Review: Useful Switchers, één dashboard voor al je instellingen”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 16:39
- 16:17
- 18:28
- 14:00
- 10:46
- MeetTommy zei in ‘Google lanceert binnenkort opslagdienst Drive’:
Google is gewoon niet bang om producten langdurig te testen om te...
- Alex zei in Google Chrome-browser voor Android nu beschikbaar in betaversie (update):
Origineel geplaatst door MichelOndersteund geen Flash…...
- Cornellio zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Niks aan de hand. Die 64kbp/s gaat pas in als...
- Sejo zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Dus geen Tdiefmobile meer! Ga over 2 manden naar...
- Peter zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Vrijheid voor widgets, achtergronden, wall papers, tabs...
- 18:19
- 17:34
- 16:26
- 15:59
- 15:02
- 16:19
- 15:03
- 14:05
- 09:22
- 20:03






Gebruik hem al vanaf het begin!
Erg handig en de moeite waard om op je homescreen te zetten!
Ik vind toggle settings iets beter qua skin en ook een stuk overzichtelijker. Probeer ze eens beide.
@Sonic: goeie toevoeging, ik ga ze beide proberen de komende tijd. Dank!
het leuke aan toggle settings is ook dat je profielen en rules kan instellen: bv. nachtprofiel: geen autosync, volume wat lager, en wifi uit
zeker reviewen
Ook ik ben van de Toggle Settings, voornamelijk vanwege de profielen. Alleen jammer dat die de GPS instellingen sinds cupcake niet meer direct kan benaderen.
mm… thank you.