Naamswijziging: HTC Hero gaat bij T-Mobile UK de T-Mobile G2 Touch heten

t-mobile uk g2 touchT-Mobile was aanvankelijk van plan om de HTC Hero onder de naam G1 Touch op de markt te brengen. Volgens het Twitter-account van de telecomoperator zal de naam echter wijzigen: de nieuwe naam is T-Mobile G2 Touch. T-Mobile gaat het toestel eind deze maand in Engeland op de markt brengen, gelijktijdig met concurrent Orange, die wel de originele naam zal gebruiken. Orange biedt de HTC Hero gratis aan bij een tweejarig abonnement.
T-Mobile UK gaat een soortgelijk aanbod doen: de T-Mobile G2 Touch is gratis bij een abonnement van £40 als je voor minimaal 18 maanden een contract afsluit.

In Nederland is nog geen aankondiging gedaan door T-Mobile. In de VS was die aankondiging er wel: daar zal de HTC Hero niet op de markt verschijnen.

Hieronder zie je de bevestiging van de naamswijziging. Er is nog geen persbericht rondgestuurd, waarin de tarieven, naamswijziging en lanceerdatum worden bevestigd.

tmobile g2 touch

Via: Android Community

Categorie(ën): t-mobile

Eén reactie op “Naamswijziging: HTC Hero gaat bij T-Mobile UK de T-Mobile G2 Touch heten”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Belcompany adverteert al met de HTC Hero. Volgens BC deze maand aldaar leverbaar. Ben benieuwd :)

Reacties zijn gesloten.
Raad ons ook aan op Google
Er zijn nu 91 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor