Rockchip maakt dit najaar goedkope Androidtoestellen mogelijk
zondag, 12 juli 2009 (13:55) | Gonny van der Zwaag
De meeste mensen zullen zich niet druk maken wat voor processor er in hun mobiele telefoon zit. Als ‘ie maar snel is en veel functies ondersteunt. Rockchip is nu van plan om een extreem goedkope processor op de markt te brengen, die geschikt is voor Android-toestellen. De RK2808 is een nieuwe processor die ook in PMP’s (draagbare mediaspelers) kan worden ingebouwd. Zo’n goedkope processor zal vooral Aziatische toestelfabrikanten over de streep trekken, die voornamelijk op prijs concurreren.
Het bedrijf belooft dat er tussen juli en oktober al de eerste officiële Chinese Android-telefoons op de markt komen, die draaien op de Rockchip RK2808. Pluspunt is niet alleen de lage prijs, maar ook de functionaliteit: de multimediafuncties zijn uitgebreider dan wat er momenteel mogelijk is op Android-toestellen.
Dit najaar zouden we wel eens een explosie kunnen zien van goedkope Android-toestellen uit het Verre Oosten met prijzen rond de $100 tot $200 en dat is een stuk lager dan de €479 die je momenteel voor de HTC Hero betaalt.
Via: PMP Today
2 reacties op “Rockchip maakt dit najaar goedkope Androidtoestellen mogelijk”
↓ Meteen naar reactieformulier
Laat een bericht achter
- 07:45
- 21:15
- 16:13
- 14:26
- 09:57
- Lucas zei in Angry Birds bèta in de Android Market verschenen:
Ik kijk hier al een tijdje naar uit! Nu is het eindelijk zo ver, maar ik kan...
- Lars Spelten zei in LauncherPro Plus voegt Twitter-widget toe:
Bij launcherPro miste ik inderdaad de twitter-widget. Daardoor bleef ik bij mijn HTC...
- youp bremer zei in Toshiba Folio 100 kost 449 en 499 euro:
ik vind het allemaal maar een hoop geld, en waarom zit hier geen google market op? het...
- W!d zei in Toshiba Folio 100 kost 449 en 499 euro:
@youp bremer: Deze.. de samsung is alleen in combinatie met abonnement, als je alleen in huis...
- Michel zei in Toshiba Folio 100 kost 449 en 499 euro:
Hmmmm…. Ipad en Folio zijn allebei 10 inch tablet dinges dus een vergelijking is...
- 14:43
- 13:58
- 12:55
- 12:11
- 11:00
Processing your request, Please wait....
Als het dan maar niet van die klonen worden,
Antwoord - Quoteen hopelijk is de kwaliteit een beetje goed.
Whaha, ik betaal liever iets meer voor goede kwaliteit dan wat minder en dat ie na een paar maand het begeeft of mankementen gaat vertonen. Je sluit wel een abonnement van vaak 2 jaar af en je toestel moet het die tijd ook prima doen..
Kijk maar naar zo’n redelijk goedkope LG Arena, veel klachten al over niet goed werkende telefoons. Waarom? Omdat LG geen goede kwaliteit kan leveren tegen die goedkope prijs.
Antwoord - Quote