Ndroi maakt van je G1 een Wi-Fi hotspot

tether-via-wifiUit de groeiende collectie Android-hacks pakken we vandaag eentje waarmee je van je G1 (of ander Android-toestel) een Wi-Fi-hotspot kunt maken. De meeste mensen hebben op hun Android-toestel een snelle internetverbinding (3G), maar als je ook onderweg op je laptop of je PSP zou willen internetten heb je een Wi-Fi-hotspot of een netwerkkaartje nodig. Die heb je niet bij de hand. Maar geen nood: gebruik gewoon de internetverbinding van je G1 om ook op andere apparaten te kunnen internetten! Met Ndroi maak je van je G1 een Wi-Fi hotspot.

Maar lees wel eerst even de waarschuwingen voor je aan de slag gaat, want in de kleine lettertjes van je data-abonnement kan staan, dat je de 3G-verbinding niet voor een laptop mag gebruiken. De bedenker van Ndroi (een Nederlander) heeft het werkend gekregen met een Telfort (KPN)-simkaart, nadat hij eerst de firmware had gedowngrade naar RC29 (als je de nieuwste update hebt geïnstalleerd zit je op RC33).

Het proces bestaat uit drie stappen:
1. Volg de instructies hier.
2. Doe de setup voor tethering via Wi-Fi.
3. Installeer vervolgen de applicatie van Jason Cheng.

Zoals je ziet: niet echt geschikt voor beginners. Meer informatie op Ndroi.

Categorie(ën): tweaks

Eén reactie op “Ndroi maakt van je G1 een Wi-Fi hotspot”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Jammer dat dit toch nog zo moeijlijk moet op mn oude nokia had je hier gewoon een applicatie voor die je zonder te hacken kon installeren. Hier vraag ik me toch af hoe open android is.

Reacties zijn gesloten.
Raad ons ook aan op Google
Er zijn nu 73 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor