Layar krijgt update naar versie 2.1

layar_logoDe Nederlandse applicatie Layar heeft zich sinds de (internationale) lancering behoorlijk op de kaart gezet. Met Layar is het mogelijk diverse informatielagen in het camerabeeld van je Android-telefoon te projecteren om op die manier bijvoorbeeld een winkel of geldautomaat te vinden. Sinds versie 2.0 is het aantal layers behoorlijk uitgebreid met zowel nationale als internationale lagen. Dat aantal groeit gestaag doordat steeds meer ontwikkelaars toegang krijgen tot de Layar API voor het ontwikkelen van hun eigen layer. Sinds kort is versie 2.1 beschikbaar in de Android Market. Deze nieuwe versie bevat naast een aantal bug-fixes een aantal nieuwe mogelijkheden voor het delen van de Layar-informatie.

Deze nieuwe sharing functies zijn:

  • Doordat elke layer een unieke URL heeft kun je deze nu met je vrienden delen via e-mail, sms, Twitter of via een QR-code.
  • Het maken van een screenshot van een layer en deze delen via o.a. Flickr, Picasa of email.

Het aantal beschikbare lagen in Layar is inmiddels zo groot dat het prettig is dat er een zoekfunctie en favorietenfunctie beschikbaar is zodat je de voor jou interessante lagen eenvoudiger kunt vinden. Een complete lijst met de lagen in versie 2.1 is helaas nog niet beschikbaar, maar deze is inmiddels al weer gegroeid ten opzichte van versie 2.0

Layar Reality Browser 2.1 is vanaf vandaag te downloaden in de android Market, of via de QR-code.

sharelayer

Android Market: Layar
  • RSS
  • email
  • Print
  • PDF
  • Twitter
  • NuJIJ
  • MSN Reporter
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Technorati
  • FriendFeed
  • Posterous
  • Tumblr

7 reacties op “Layar krijgt update naar versie 2.1”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • De layar-applicatie is blijkbaar niet beschikbaar op de Belgische Android-markt. Weet iemand hoe je applicatie die niet op jouw markt zitten, alsnog kan installeren?

    Bedankt!

    Antwoord - Quote
  • Origineel geplaatst door Niels
    De layar-applicatie is blijkbaar niet beschikbaar op de Belgische Android-markt. Weet iemand hoe je applicatie die niet op jouw markt zitten, alsnog kan installeren?Bedankt!

    Als je de .apk file ergens kunt downloaden, kun je hem zelf vanaf de command line installeren. Moet je wel Android developer SDK geinstalleerd hebben. Heb dit zelf gedaan met Google Listen, programma dat niet op de NL Android markt beschikbaar was.

    Succes, Maurits

    Antwoord - Quote
  • @Maurits:
    Ik heb niet de Android SDk erop zitten, maarkon gewoon GoogleLlisten via de .apk installeren hoor

    Antwoord - Quote
  • @Rick:
    Hoe werkt dat dan?

    Heb het zelf met “adb install listen.apk” gedaan vanaf de commandline op een Mac.

    Antwoord - Quote
  • @niels Layar moet zeker wel in de Belgische Android market beschikbaar zijn.

    We hebben last van een bug in Android Market zelf (die Google nog niet heeft kunnen vinden of gefixed), waardoor je sommige apps gewoon nog niet kunt zien – andere partijen hebben er ook last van.

    Probeer het svp later nog eens, en anders kun je deze link proberen: http://layar.pbworks.com/Download-the-APK

    Hoop dat dit wel werkt!
    Groet en succes,
    Claire

    Antwoord - Quote
  • Ik zie hem ook staan, heb mijn Hero wel in Nederland gekocht, maar denk niet dat dat er iets mee te maken heeft?

    Antwoord - Quote
  • @Maurits: Je kan apk files installeren door het programma Apps Installer te downloaden en deze te installeren…

    Antwoord - Quote

Laat een bericht achter

Processing your request, Please wait....
 
 
 
Avatars

Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw
e-mailadres koppelen aan een afbeelding.

 
 
XHTML

Je kunt deze html-codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <small> <strong>

 
Er zijn nu 46 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor