Ontwikkelaar van Caller ID: ‘Android-gebruikers kopen meer’
zondag, 25 oktober 2009 (07:43) | Gonny van der Zwaag
Wat is beter voor een ontwikkelaar: veel gebruikers of een kleinere groep gebruikers die makkelijker bereid is geld uit te geven? WhitePages heeft is een bedrijf dat gespecialiseerd is in mobiele applicaties waarmee je contactgegevens en Caller-ID’s kunt opzoeken. Het bedrijf heeft applicaties voor zowel Android als de iPhone ontwikkeld en ziet daarbij een opmerkelijk verschil. Android-gebruikers zijn veel sneller bereid om te upgraden naar een betaalde versie. De conversieratio is hoger bij Android: ze verwachtten dat 5 tot 6 procent van de gratis versie zouden overstappen naar de betaalde versie. Dat bleek in de praktijk meer dan het dubbele te zijn.
Maar liefst 12 tot 15 procent stapte over van de gratis versie van Caller ID naar de betaalde versie, die $6,99 per halfjaar kost. Helaas rammelt er wat aan de redenering van de ontwikkelaar, want ze laten niet weten hoe groot de conversie bij de iPhone dan precies is. Dat kunnen ze ook niet weten, want op de iPhone biedt WhitePages alleen een gratis applicatie aan. In Nederland hebben we trouwens niet zoveel aan de Caller ID, want hij bevat alleen de nummers van 200 miljoen Amerikanen.
Via: VentureBeat
3 reacties op “Ontwikkelaar van Caller ID: ‘Android-gebruikers kopen meer’”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 14:39
- 18:37
- 16:04
- 12:02
- 19:07
- HVTD zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
@Sebastiaan: Ik heb bij jou argumenten een paar...
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door Daejji@Sebastiaan:Wat voor...
- Daejji zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
@Sebastiaan: Wat voor vrijheid heb je het dan over? Ik...
- jossss zei in SFR bevestigt bestaan Android 4.0.5, Samsung Galaxy S II en HTC Sensation krijgen ICS in maart :
Hahahaha @ Jeremy & Marcel....
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door De Enige Echte...
- 11:18
- 10:48
- 10:06
- 09:52
- 08:50
- 11:34
- 11:03
- 20:40
- 17:20
- 14:04
14$ per jaar voor een applicatie die laat zien wie er belt… ongelooflijk dat mensen dat er voor over hebben. Ik denk dat ik daar ook maar eens een appje voor moet maken
Jammer dat we niet zoiets hebben van de gouden gids. Zou toch geweldig zijn als iemand je belt die je niet kent, gelijk de contact gegevens worden gedownload en op je scherm verschijnen?
Kijk eens hier:
http://www.androidplanet.nl/3057/truecaller-geen-onbekende-telefoonnummers-meer/