WeatherPro krijgt live wallpaper en is nu ook geschikt voor tablets
vrijdag, 25 november 2011 (11:58) | Bert van Doorn
De weerapplicatie WeatherPro heeft een flinke update gekregen en is nu ook geschikt voor tablets. De grootste nieuwe feature is de live wallpaper waardoor je zonder dat je de app opent op de achtergrond kunt zien wat het weer is. Daarnaast zijn ook de widgets nu beter geoptimaliseerd waardoor ze beter moeten kunnen draaien. WeatherPro is helaas niet universeel, de tabletversie kan alleen los worden aangeschaft.
Met WeatherPro kun je tot zeven dagen zien wat het weer gaat worden. Naast de officiële temperatuur wordt ook veel extra informatie weergegeven zoals gevoelstemperatuur, luchtdruk, zonsopkomst en zonsondergang en nog veel meer. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van weerbureau Meteo Consult. Naast een nieuwe tabletversie worden nu ook vijf extra talen ondersteund.
WeatherPro voor Android 1.6 is voor 2,51 euro te downloaden in de Android Market. Om de applicatie te gebruiken heb je minimaal Android 1.6 nodig. WeatherPro HD is voor 3,35 euro te koop en vereist Honeycomb. De tabletversie is geheel aangepast aan het grote scherm van de tablet waardoor meer informatie in een keer zichtbaar is.
Downloaden via Android Market: WeatherPro (€2,51)
Downloaden via Android Market: WeatherPro HD (€3,35)
5 reacties op “WeatherPro krijgt live wallpaper en is nu ook geschikt voor tablets”
↓ Meteen naar reactieformulier
Laat een bericht achter
- 11:13
- 10:50
- 09:54
- 17:29
- 16:56
- jan zei in Samsung Learning Hub: educatieve video’s en studieboeken voor Android-tablets:
wonderlijke reactie. Hier kijk ik van op. Het is...
- thijsplace zei in Samsung Learning Hub: educatieve video’s en studieboeken voor Android-tablets:
Nou, weer een apple idee gejat….
- peter zei in UPC biedt mobiel internet voor tablets vanaf 0 euro:
@Ed T-Mobile is k*t, vooral als het om data gaat. UPC zit op het Vodafone netwerk...
- Franklin zei in Twitter voor Android krijgt snelle swipe-functies:
Voor mij is de belangrijkste verbetering (die echter niet letterlijk genoemd...
- Redactie zei in ALDI gaat eigen merk Wolfgang Android-telefoons op de markt brengen:
@Annefleur: Nee, het ziet er niet naar uit dat het mogelijk is...
- 16:52
- 16:39
- 15:40
- 14:48
- 14:11
- 14:05
- 12:05
- 11:29
- 06:57
- 20:59


Live wallpaper die je het huidige weer laat zien? Is het nu al zelfs zo dat er mensen zijn die niet uit het raam willen kijken?
Als het tenminste zou laten zien hoe het weer word na een bepaalde tijd dan zou het tenminste nog iets functioneel zijn…
Antwoord - QuoteKijk naar de afbeelding en je ziet al dat hij een buienradar laat zien, dus echt snugger is je opmerking niet.
Antwoord - Quote@pascal:
Antwoord - QuoteEn als je de app hebt weet je ook dat jouw antwoord niet snugger is.
@pascal:
Antwoord - QuoteEn als je de app hebt weet je ook dat jouw antwoord niet snugger is.
@pascal:
Pascal, ik reageer op wat er staat geschreven in de tekst:
De grootste nieuwe feature is de live wallpaper waardoor je zonder dat je de app opent op de achtergrond kunt zien wat het weer is.
Dus voordat je de volgende zo reageert, eerst goed lezen…
Antwoord - Quote