Belgische Android-gebruikers bijeen op AndroidParty

androidparty iiiIn Brussel vond gisteren voor de derde keer de AndroidParty plaats. Franstalige Belgen kwamen bijeen in café Mirano om in informele sfeer te praten over Android. Beginners kregen een presentatie over de mobiele wereld, terwijl de overigen konden aanschuiven bij een rondetafeldiscussie over het ontwikkelen van mobiele toepassingen.

Er werden ook twee Android-applicaties van Belgacom gedemonstreerd: eentje voor het doen van betalingen via Ping-Ping en de andere om je verbruik te meten. Thema van de bijeenkomst was ‘Internet est un empire de poche’.

Wie er de volgende keer bij wil zijn of meer wil weten kan terecht op Twitter (AndroidPartyBe) of in de Facebook-groep van AndroidParty.

Categorie(ën): evenementen
Reacties zijn gesloten.
Raad ons ook aan op Google
Er zijn nu 70 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor