Saygus Vphone V1: onbekende fabrikant maakt Android-telefoon
maandag, 9 november 2009 (13:09) | Redactie
Als je enthousiast wordt van de hiernaast afgebeelde Android-telefoon kun je maar beter naar Amerika verhuizen. We laten ‘m dan ook alleen zien vanwege het exotische merk: Saygus. Nooit eerder van gehoord, maar toch lijkt het erop dat de Saygus Vphone V1 het eerstvolgende Android-toestel van Verizon wordt.
De Amerikaanse provider is een grote Droid-campagne begonnen om Android-toestellen onder de aandacht van een groot publiek te brengen. Ook zijn ze een Open Development Program gestart waarmee het voor toestelmakers makkelijker wordt om een Android-toestel via dit netwerk uit te brengen.
We kunnen daarom vast nog meer toestellen van onbekende fabrikanten tegemoet zien (geen zorg, na deze Saygus zal niet elk Verizon-toestel hier de revue passeren).
De Saygus doet qua uiterlijk overigens erg denken aan de Motorola Droid, het paradepaardje van Verizon.
Specificaties:
- Scherm: 800×480 3.5 inch capacitive touchscreen
- Processor: 624 MHz Marvell (PXA 310)
- Netwerk: CDMA (geen GSM)
- Geheugen: 512 ROM / 256 RAM
- Camera: 5 megapixel autofocus met flitser, extra camera aan de voorzijde voor videobellen
- Extra’s: GPS, Wi-Fi, Bluetooth, accelerometer, digitaal kompas, FM-radio
- Batterij: 1500 mAh
Op de website beweert Saygus dat de V1 de toekomst van internet is. Het blijkt te gaan om een Amerikaans bedrijf, gevestigd in South Jordan (Utah).
Via: Androidcentral
14 reacties op “Saygus Vphone V1: onbekende fabrikant maakt Android-telefoon”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 16:39
- 16:17
- 18:28
- 14:00
- 10:46
- MeetTommy zei in ‘Google lanceert binnenkort opslagdienst Drive’:
Google is gewoon niet bang om producten langdurig te testen om te...
- Alex zei in Google Chrome-browser voor Android nu beschikbaar in betaversie (update):
Origineel geplaatst door MichelOndersteund geen Flash…...
- Cornellio zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Niks aan de hand. Die 64kbp/s gaat pas in als...
- Sejo zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Dus geen Tdiefmobile meer! Ga over 2 manden naar...
- Peter zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Vrijheid voor widgets, achtergronden, wall papers, tabs...
- 17:34
- 16:26
- 15:59
- 15:02
- 13:34
- 16:19
- 15:03
- 14:05
- 09:22
- 20:03
Mwhaw vid me hero een stuk vetter ipv dat goedkope gladde plastic
van de specificaties word ik niet echt warm meer
Tja, leuke specs, maar ik ga toch liever voor een merk.
Vooral de merknaam (Saygus) doet weer denken aan je typische lage kwaliteits goedkopie merk.
@Herman: Ik krijg bij dit soort aanbieders (helemaal als ze uit een westers land komen) altijd de indruk dat ze gewoon wat gaan shoppen op de Aziatische markten. Eigen logootje erop en klaar is Kees.
Leijk shiny plastic Ben toch wel blij met mijn hero, iemand enig id wanneer Android 2.0 komt
Lijkt wel erg veel op Motorola Milestone. Speaking of which: ik hoor zo weinig over dit toestel op androidplanet.nl????
Is vandaag toch officieel te verkrijgen in Duitsland. Al wat meer bekend over de abonnementsprijzen etc.?
Waarom liever een bekend merk ?
In de tijden dat de Ipod zo bekend was heb ik mij een mp3 speler gekocht van Meizu uit China.
Geluidskwaliteit was beter als iphone, en de bouwkwaliteit was ook dik in orde.
Natuurlijk kocht ik zoiets niet zomaar, op GOT waren ze er lyrisch over en dan kun je dat toch wel vertrouwen hoor !
Zo’n apparaat kan lovende reviews krijgen, maar hoe degelijk zijn ze? Hoe is support geregeld?
Ik wil eerst een merk kunnen vertrouwen en dat gaat niet als het merk gloednieuw is. Ik heb wel eens goedkopie MP3 spelers voor m’n vriendin gehaald en de meesten waren echt slecht. Uiteindelijk toch maar een Zen gekocht.
De kans is mij te groot dat ik bij zo’n apparaat iets krijg wat niet zo strak is als een Hero.
Hij lijkt inderdaad verdacht veel op de Milestone, en ik ben ook erg benieuwd naar de Motorola. Mijn abonnement loopt zeer binnenkort af en het wordt momenteel een Hero als nieuw toestel, maar stiekem hoop ik dat de Milestone al ergens te krijgen is dan.
Ik zou echt geen Hero meer kopen hoor. Je zal over enkele maanden vet balen. Gewoon wachten op de snapdragon phones.
Op de onderkant van het scherm herken ik de Sense-interface? Met dat afgeronde ding met een plusje, een pijltje en de telefoonknop??
Lijkt me heel apart als Saygus dat mag gebruiken.
@Jaak:
Meizu is wel een van de betere (onbekende) aziatische merken
Dat is volgens mij van Android 2.0
@Johan: Ik heb er nog mijn twijfels over. Een next-gen Android zal wel veel duurder zijn en aan een dikker abonnement hangen. Of dat in mijn budget zit is nog maar de vraag. Daarnaast heb ik waarschijnlijk het geduld niet
@ milanorico
Dat zegt dan wel wat over de invloed van HTC in Android. Die balk heb ik namelijk op mijn Hero exact hetzelfde, maar dan onder 1.5