Spotify krijgt update voor Android 2.0
donderdag, 10 december 2009 (13:58) | Wouter van den Broek

Spotify, de dienst waarbij je muziek streamt naar jezelf (in plaats van dat je de muziek koopt) heeft de mobiele applicatie voor Android bijgewerkt naar versie 0.3.24.
Belangrijkste nieuws in deze update is dat ze nu Android 2.0 compatible zijn, dus te installeren op de Motorola Droid/Milestone. Verder hebben ze een widget gemaakt waarmee je Spotify kan bedienen vanaf je homescreen. Je kunt de Spotify URL’s, een url waardoor je meteen naar een liedje/artiest gaat in Spotify, delen via Facebook, mail, SMS en Twitter maar ook openen vanuit deze applicaties. Spotify ondersteunt nu ook swipen, net als de iPhone-versie, om bijvoorbeeld de albumhoezen te updaten. Tevens zijn er bugfixes gedaan voor de stabiliteit.
De update is vanaf nu te downloaden via de Android Market of via m.spotify.com om handmatig te instaleren
3 reacties op “Spotify krijgt update voor Android 2.0”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 14:39
- 18:37
- 16:04
- 12:02
- 19:07
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door Daejji@Sebastiaan:Wat voor...
- Daejji zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
@Sebastiaan: Wat voor vrijheid heb je het dan over? Ik...
- jossss zei in SFR bevestigt bestaan Android 4.0.5, Samsung Galaxy S II en HTC Sensation krijgen ICS in maart :
Hahahaha @ Jeremy & Marcel....
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door De Enige Echte...
- Jeremy zei in SFR bevestigt bestaan Android 4.0.5, Samsung Galaxy S II en HTC Sensation krijgen ICS in maart :
Toch maar terug naar Angola
- 11:18
- 10:48
- 10:06
- 09:52
- 08:50
- 11:34
- 11:03
- 20:40
- 17:20
- 14:04
Zolang Spotify niet bruikbaar is binnen NL is deze app helaas vrij zinloos!
!
@Pieter: Spotify kan via truc wel gebruikt worden http://thenextweb.com/nl/2009/09/07/een-gratis-spotify-account-5-stappen-voor-als-je-nederland-belgi-woont/
Ook op mobiel kun je hem met een account 20 dagen gebruiken daarna moet je wel aangeven dat je verhuist bent en dan doet hij het weer 20 dagen.
Beter zou zijn als Spotify naar nederland zou komen http://www.bright.nl/actie-voor-spotify-nederland
@ Wouter,
!
Ik wist niet dat er weer een nieuwe workaround was (via een proxy)! Top!!! En ben lid van de facebookgroep