ShopSavvy krijgt update met betere plaatsbepaling

2944594884_15c21ac285ShopSavvy is één van de populairste applicaties in de Android Market. Met ShopSavvy kun je een streepjescode scannen, waarna je direct online de gegevens over het produkt en verkoopprijzen kunt zien. Het leuke aan deze applicatie is dat je ook de laagste prijs in je omgeving kunt opzoeken.

En dat kan je dus een middagje van winkel naar winkel lopen besparen. De vandaag uitgebrachte update zou het programma nog beter maken. De grootste verandering is dat plaatsbepaling niet langer alleen via GPS gaat, maar nu ook WiFi en GSM-netwerk (via driehoeksmeting). Dit is niet alleen sneller, maar vooral handig als je geen GPS-ontvangst hebt (bijvoorbeeld in een winkel).

De barcodescanner-software is aangepast, waardoor het scannen sneller verloopt, met minder fouten. De verbeteringen zijn het gevolg van het ontwikkelen van een iPhone-versie van ShopSavvy, die nog in betafase is. De ontwikkelaar hoopt op termijn ook een Windows Mobile-versie te kunnen uitbrengen. Ook is het mogelijk de door jou gevonden prijzen rechtstreeks op het steeds poulairder wordende Twitter te posten.

Bij de online prijzen die ShopSavvy weergeeft moet wel een kleine kanttekening worden geplaatst. de ontwikkelaar heeft namelijk een overeenkomst met enkele webwinkels, dus of die prijzen ook werkelijk de laagste zijn is de vraag.

Meer info: ShopSavvy Demo
Via: Ykvz Blog

Categorie(ën): android market

3 reacties op “ShopSavvy krijgt update met betere plaatsbepaling”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Ik zal wel de verkeerde producten scannen maar als ik thuis een aantal producten uit mijn levensmiddelenkast scan zit er eigenlijk nooit een product tussen wat herkend wordt. Het lijkt er m.i. op dat de bruikbaarheid in NL zeer beperkt is.

  • ik zal eens kijken of de scanner ook verbeterd is. Die was in de vorige versie ver beneden peil in vergelijking met andere apps die een scanner gebruiken.

  • Het blijft een prachtige applicatie die bij niet-G1-bezitters altijd indruk maakt. in Nederland is hij echter helaas onbruikbaar. producten van niet-Nederlandse origine herkent hij wel maar geen Nederlandse webshops en geen Nederlandse lokale winkels. Tja…

Reacties zijn gesloten.
Raad ons ook aan op Google
Er zijn nu 66 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor