Google-CEO Eric Schmidt: ‘Android-telefoons gaan richting tv’

eric schmidtCharlie Rose sprak een uur lang met Google-CEO Eric Schmidt. We zullen het hele interview niet herhalen, maar wat interessant is zijn de dingen die Schmidt over Android-telefoons vertelt. Hij verwacht dat telefoontoestellen zich in de richting van tv’s bewegen. Over vijf tot tien jaar moet het mogelijk zijn om televisie te kijken in hoge kwaliteit. Het huidige tv-model kan daarmee helemaal op de schop. Omdat een toestel zo persoonlijk is, is tv-kijken op zo’n apparaat dat ook.

Schmidt verwacht dat de mobiele tv’s van de toekomst in ieder geval intelligenter zijn en begrijpen dat je een aflevering die je gisteren al hebt bekeken vandaag niet opnieuw wilt zien. Schmidt ging in het interview ook in op geruchten dat Google van plan zou zijn om Twitter te kopen. Die kans is niet zo groot. Schmidt zei: “We’re unlikely to buy anything in the short term partly because I think prices are still high.”

TechCrunch heeft een volledige transcriptie van het interview.

  • RSS
  • email
  • Print
  • PDF
  • Twitter
  • NuJIJ
  • MSN Reporter
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Technorati
  • FriendFeed
  • Posterous
  • Tumblr
Categorie(ën): opmerkelijk

3 reacties op “Google-CEO Eric Schmidt: ‘Android-telefoons gaan richting tv’”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Beetje vreemd, heb je het over de toekomst van de tv, kom je met een interview in 4:3 aan.

  • @ski:
    Wat had je dan willen zien, een holografische presentatie?
    Bij visie’s gaat het om de inhoud, dan speelt het gebruikte aspect ratio niet zo’n rol…
    De man heeft wel gelijk overigens, al is het niet meer dan logisch dat het zich zo zal ontwikkelen, dus erg visionair vind ik die man niet.

  • Origineel geplaatst door NMNS
    @ski:
    knip…dus erg visionair vind ik die man niet.

    Hier sluit ik mij helemaal bij aan. Ik voorspel hierbij dat over 10 jaar alternatieve brandstoffen belangrijker zijn dan de huidige, op aardolie gebaseerde producten. :-)

Laat een bericht achter

Processing your request, Please wait....
 
 
 
Avatars

Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw
e-mailadres koppelen aan een afbeelding.

 
 
XHTML

Je kunt deze html-codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <small> <strong>

 
Er zijn nu 4 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties