HTC lanceert nieuwe variant van de Hero
dinsdag, 12 januari 2010 (22:37) | Jeroen Oosterhof
Er zijn al verschillende versies van de HTC Hero op de markt. Uiteraard de EU-versie van de Hero die we allemaal kennen. Daarnaast is er nog de Sprint HTC Hero en de Droid Eris. Beide een variatie op het bekende Hero-thema. Maar HTC denkt dat er nog ruimte in de markt is voor een nieuwe variant. Deze nieuwe Hero is alleen beschikbaar voor de Russische markt en zul je dus in Nederland niet in winkel tegenkomen. De enige optie die je hebt om zo’n nieuwe Hero te bemachtigen is waarschijnlijk via een veilingsite als Ebay.
Maar of deze Russiche Hero voor een aardverschuiving op de telecommarkt gaat zorgen valt ernstig te betwijfelen. Je kunt er namelijk niet mee het internet op, niet je email lezen en al helemaal niet mee telefoneren. De nieuwe Hero is namelijk volledig gemaakt van chocolade! Niet alleen de behuizing maar ook het scherm. Voor dit laatste onderdeel is witte chocolade gebruikt. Deze chocolade Hero is onderdeel van een publiciteitscampagne die de introductie van de echte Hero op de Russiche markt moet voorbereiden. Een gat in de markt? Chocolade Androids voor de echte fans. Nu maar wachten op een inkoopactie van de Appie zodat deze smakelijkste Android-telefoon snel zijn weg naar je boodschappenmantje vindt.
Via: EnglishRussia
10 reacties op “HTC lanceert nieuwe variant van de Hero”
↓ Meteen naar reactieformulier
Laat een bericht achter
- 06:07
- 23:29
- 17:29
- 11:27
- 09:38
- Willempie zei in Qualcomm 1,5 GHz-chip komt pas eind 2011:
Energieverbruik gaat omlaag door het gebruik van een dual-core. En ook de Hummingbird...
- Johan zei in Qualcomm 1,5 GHz-chip komt pas eind 2011:
Ik ga ook voor een laag energieverbruik. HTC kan toch makkelijk een lijn energie zuinige...
- max zei in Samsung Galaxy S review: beste Android-telefoon van dit moment?:
Had ook 2 dagen de galaxy s. Heel lang getwijfeld of ik nog een samsung...
- Marvin zei in Qualcomm 1,5 GHz-chip komt pas eind 2011:
Die snelheid is inderdaad niet het belangrijkste. Het energieverbruik daarentegen…
- thomas18NL zei in Qualcomm 1,5 GHz-chip komt pas eind 2011:
Dus dan houd de normale Desire het ook nog wel even uit

- 18:51
- 17:36
- 15:18
- 14:10
- 13:19
- 14:52
- 11:29
- 10:04
- 08:06
- 21:28






Processing your request, Please wait....
En ik maar denken dat Chocolate iets met LG te maken had….
Antwoord - QuoteBTW: De link naar Android is best ver te zoeken…
wat heeft het nu voor zin om berichten als deze te publiceren?
Antwoord - QuoteRusland, mmm zal wel controle truukje in zitten
Antwoord - Quoteonzin artikel….
Antwoord - QuoteMisschien is deze Hero wel voor mij geschikt?
Ik heb mijn Hero namelijk verkocht en vervolgens een G1 aangeschaft, daar ik de de Sense UI niet zo goed verteerbaar vond..
Antwoord - QuoteLigt het aan mij of zijn dit foto’s van een dummy ofzo. Het scherm lijkt wel een stukje karton en de telefoon zelf lijkt wel van bakeliet en is helemaal beschadigt. Is dit een grap?
Antwoord - Quote@arjen, wel het hele artikel lezen hè?
Antwoord - Quote@TeleC@ster: Ohhhhhhw wat stom… Na de eerste alinea en de foto’s voelde ik me al in de zeik genomen, met een rede dus haha
Goed gedaan, ik heb het gevoel dat ik niet de enige ben die deze post niet begreep, aan de andere reacties te zien…
excuses!
Antwoord - QuoteWhy so serious.
Antwoord - Quotebehalve E2K dan, i lol’d :p
@n00rbert: Ik ook toen ik het helemaal begreep…
Antwoord - Quote