HTC Incredible: opvallend bruin toestel met Android 2.1

htc incredibleOp internet zijn nieuwe foto’s verschenen van de HTC Incredible. Dit 1GHz Snapdragon-toestel draait op Android 2.1 met HTC Sense, de aangepaste gebruikersinterface van HTC. Het scherm is tussen de 3,5 en 3,7 inch groot en er zit 256MB geheugen in. Interessant voor Europa? Waarschijnlijk niet, want de foto’s tonen als operator Verizon Wireless, die in de VS gebruik maakt van een CDMA-netwerk. Mogelijk is de HTC Incredible speciaal ontwikkeld voor Verizon en daarom niet te gebruiken op de Euopese GSM-netwerken.

Voor gebruikers zal de HTC Incredible even schrikken zijn: de vreemde roodbruine kleur is iets wat we nog niet eerder hebben gezien. Het kan echter om een prototype gaan, in een behuizing die nog niet definitief is. Opvallende andere zaken aan de HTC Incredible is de flitser met twee led’s en een optische trackpad in plaats van het gebruikelijke trackballetje.

Op Mobile World Congress gaat HTC nieuwe toestellen aankondigen. MWC begint over precies een week, dus hopelijk weten we rond die tijd meer.

Meer info en foto’s: Pocketnow

  • RSS
  • email
  • Print
  • PDF
  • Twitter
  • NuJIJ
  • MSN Reporter
  • Hyves
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Technorati
  • FriendFeed
  • Posterous
  • Tumblr
Categorie(ën): htc android

4 reacties op “HTC Incredible: opvallend bruin toestel met Android 2.1”

↓ Meteen naar reactieformulier

  • Erg jammer van de achterkant. Voor de rest best een mooie telefoon.

    Antwoord - Quote
  • Erg jammer dat ze hun energie niet steken in het updaten van hun vorige toestellen, zoals de hero!! Blijkbaar is het porten van hun sense naar 2.1 toch al geslaagd.. Zal wel weer marketing zijn zeker dat ze die updates nog ni uitbrengen..

    Antwoord - Quote
  • Mooi groot scherm dus en een flitser is ook oké, maar die achterkant vind ik dus echt niets… Zou er niet mee gaan lopen… Optisch trackpad i.p.v. trackball is wel gaaf, net als op de BlackBerry

    Antwoord - Quote
  • Het kan aan mij liggen, maar als de Incredible ook HTC Sense heeft zoals hier beschreven en er draait Android 2.1 op, moeten er dan geen updates gaan komen voor de Hero, de Magic en eventuele andere toestellen?
    Blijkbaar is het “grootste” probleem wat ze hadden, de Sense interface compatible maken met Android gelukt. Of hebben ze hun tijd en geld meer gestoken in het ontwikkelen van nieuwe toestellen en staan degene met de eerste Android toestellen van HTC straks in de kou? Omdat ze verouderd zijn? Beetje vreemd als je je Hero aanduid als ‘flagship’.

    Antwoord - Quote

Laat een bericht achter

Processing your request, Please wait....
 
 
 
Avatars

Als je een eigen afbeelding bij je reactie wil, moet je je aanmelden bij Gravatar.com. Daar kun je jouw
e-mailadres koppelen aan een afbeelding.

 
 
XHTML

Je kunt deze html-codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <br> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <small> <strong>

 
Er zijn nu 56 bezoekers online (update elke 5 minuten)
moveexpand

Laatste reacties

Adverteren op Planet Android via AdFactor