Qualcomm toont toekomst Android-hardware
vrijdag, 26 februari 2010 (22:53) | Jeroen Oosterhof
Android wordt volwassen, niet alleen het operating system zelf maar ook de hardware. Het design van toestellen wordt steeds beter en meer fabrikanten brengen een eigen Android-telefoon op de markt. Allemaal goed nieuws voor Android-liefhebbers en potentiële Android-gebruikers die nog over streep getrokken moeten worden. De Snapdragon-processor van Qualcomm is al een grote stap in de goede richting als het op performance aankomt, maar de chipfabrikant heeft tijdens een demonstratie laten zien dat het alweer aan de volgende stap werkt.
De 7X30 is de volgende generatie Snapdragon-processor van Qualcomm die we later dit jaar in Android-telefoons zullen gaan tegenkomen. Vooral de 3D-acceleratiecapaciteiten van deze nieuwe processor zijn indrukwekkend, daarnaast is er een ingebouwde HDMI-aansluiting aanwezig. Onderstaand filmpje is gemaakt tijdens de demonstratie van Qualcomm tijdens het Mobile World Congress en geeft een impressie van de mogelijkheden van de nieuwe Snapdragon. Vanaf ongeveer 3:40 minuten is goed te zien wat we als Android-gebruikers in de zeer nabije toekomst op gamesgebied kunnen verwachten: rendering van meer dan 30 fps! Ook de definitie van live wallpapers kan per direct overboord, welkom total live desktop!
Via: ARMdevices
4 reacties op “Qualcomm toont toekomst Android-hardware”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 16:39
- 16:17
- 18:28
- 14:00
- 10:46
- Alex zei in Google Chrome-browser voor Android nu beschikbaar in betaversie (update):
Origineel geplaatst door MichelOndersteund geen Flash…...
- Cornellio zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Niks aan de hand. Die 64kbp/s gaat pas in als...
- Sejo zei in ‘T-Mobile wil gebruikers extra laten betalen voor onbeperkt internet’:
Dus geen Tdiefmobile meer! Ga over 2 manden naar...
- Peter zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Vrijheid voor widgets, achtergronden, wall papers, tabs...
- Brian zei in ‘Google lanceert binnenkort opslagdienst Drive’:
maakt mij niet uit of het later is als het maar goed is!
- 13:34
- 13:22
- 12:45
- 11:12
- 10:30
- 14:05
- 09:22
- 20:03
- 17:35
- 16:15
geweldig:D,, mijn iphone 3g nog een jaartje houden
en dan waarchijnlijk toch maar overstappen naar android met meer openheid
heb nog niet veel gehoord over de scorpion maar ben erg benieuwd
Dat ziet er geweldig uit!
Dat spel, gewoon super! En ook de volledige versie van youtube loopt gewoon extreem goed. Dat lijkt me toch wel een stuk makkelijker internetten dan nu het geval is op de htc hero.
Een telefoon met zo’n processor is een mooie opvolger voor mijn hero in december 2011
Mijn god, die vent ligt echt te rammen op dat schermpje, doe eens rustig :p
Anyway, zeer nice ^^
die kerel is precies wel hyperactief ja
wel zeer nice die processor moet ik zeggen.
geweldig wat ze er allemaal mee kunnen doen, en dit voor ne gsm