Gerucht: alle huidige Android-telefoons in de VS krijgen update naar 2.1
zaterdag, 27 februari 2010 (21:24) | Jeroen Oosterhof
Veel Android-gebruikers hebben een toestel dat is voorzien van een oude versie van het Android-besturingssysteem. Lange tijd was het onduidelijk of er voor bestaande Android-telefoons een update beschikbaar zou komen. Terwijl bijvoorbeeld de HTC Hero is blijven steken op Android 1.5 zijn andere toestellen ondertussen voorzien van Android 1.6 of 2.0. Op de website AndroidandMe is nu een opmerkelijk gerucht te lezen. Volgens niet nader genoemde bronnen zullen alle (!) Android telefoons die in de VS op de markt zijn een update naar versie 2.1 krijgen. Dat betekent dat ook de toestellen waarvan eerder werd aangenomen dat de hardware te beperkt zou zijn voor een update toch naar Android 2.1 kunnen updaten. Met deze massale update zou in één klap de startende versnippering binnen Android ongedaan gemaakt worden.
Voor deze laatste groep zal echter wel een aangepaste, lichtere versie van Android 2.1 beschikbaar worden gesteld. In deze versie zitten bijvoorbeeld geen Live Wallpapers zoals op de Nexus One aanwezig zijn. Het is nog niet duidelijk of de update naar Android 2.1 voor alle toestellen via het netwerk geïnstalleerd kan worden of dat dit via een Rom Update Utility (RUU) op een PC moet gebeuren zoals HTC en Samsung nu al doen.
Volgens de tipgever zullen de meeste updates in het tweede kwartaal van dit jaar beschikbaar zijn. Wishful thinking of een ultieme poging van Google om alle toestellen weer op hetzelfde Android niveau te krijgen.
Via: AndroidandMe
11 reacties op “Gerucht: alle huidige Android-telefoons in de VS krijgen update naar 2.1”
↓ Meteen naar reactieformulier
- 14:39
- 18:37
- 16:04
- 12:02
- 19:07
- HVTD zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
@Sebastiaan: Ik heb bij jou argumenten een paar...
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door Daejji@Sebastiaan:Wat voor...
- Daejji zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
@Sebastiaan: Wat voor vrijheid heb je het dan over? Ik...
- jossss zei in SFR bevestigt bestaan Android 4.0.5, Samsung Galaxy S II en HTC Sensation krijgen ICS in maart :
Hahahaha @ Jeremy & Marcel....
- Sebastiaan zei in Samsung Galaxy Note Super Bowl reclame met The Darkness en meer beroemdheden:
Origineel geplaatst door De Enige Echte...
- 11:18
- 10:48
- 10:06
- 09:52
- 08:50
- 11:34
- 11:03
- 20:40
- 17:20
- 14:04
Lijkt me sterk, maar zou wel heel mooi zijn, vooral voor developers.
Dus toch een update voor de G1 ?
niet in nederland..
als google/android ergens goed in geweest is, de afgelopen 2 jaar… is dit in het kweken van mythes, geruchten, roddels en verwachtingen…. Cupcake was de eerste grote mist die moest optrekken, daarna kwam donut, toen werd het de nexus… en nu dit weer. Knap staaltje marketing
Als dat wel in de VS gaat gebeuren, kan die van mij ook
Tot nu toe elke update nog via internet eerder gekregen dan de update via T-Mobile, dus dan zal deze toch ook wel online verschijnen…
Als ze dit daadwerkelijk voor elkaar krijgen met behoud of verbetering van de gebruikerservaring (zeker op de oudere toestellen), dan is dat natuurlijk een dikke plus voor Google.
Weet iemand wat dit voor een ROM voor de Magic is?
http://www.htc.com/nl/SupportDownload.aspx?p_id=246&cat=2&dl_id=882
@Rick
Nee ik krijg die rom ook niet op me telefoon. ALs ik me HTC Magic met de pc verbind dan open die of koppeld die de sd kaart maar maar niet verbinding met de telefoon en pc dus heb ik de moet maar opgegeven om dat de instaleren.
Op Androidworld.nl staat meer info.
kan mij niet schelen welke versie ik krijg: 1.5.0.x of zo, maar ik wil wel alle google apps kunnen (blijven)gebruiken en ook bt-filetransfer enz. Ik hoef toch ook niet te controleren of alle airbags in mijn nieuwe auto erin zitten.