Tether for Android nu als beta beschikbaar
donderdag, 11 maart 2010 (13:47) | Jeroen Oosterhof
Altijd en overal online zijn kan natuurlijk met je Android-telefoon, maar wat nu als je onderweg met je laptop online wilt en er is geen Wi-Fi-netwerk beschikbaar? Ook dan gebruik je natuurlijk je Android-telefoon om via tethering verbinding te maken. In de Android Market zijn bijvoorbeeld de applicaties PdaNet en EasyTethter beschikbaar die dit mogelijk maken. Heb je een HTC Hero dan heeft deze standaard een optie voor het delen van de internetverbinding. Nieuwste speler op de applicatiemarkt is Tether, die nu naast de Blackberry-applicatie ook een Android-versie gaan uitbrengen.
Tether for Android is geschikt voor Windows en Mac en is volgens de ontwikkelaar eenvoudig door iedereen te gebruiken. Het enige wat je nodig hebt zijn de APN-gegevens van je provider en natuurlijk een internetbundel.
Inschrijven voor de gratis Android-Beta kan op de website van Tether.
7 reacties op “Tether for Android nu als beta beschikbaar”
↓ Meteen naar reactieformulier
Laat een bericht achter
- 01:17
- 20:42
- 10:59
- 22:06
- 19:31
- koekoek zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Nu officieel via HTC: “The Android 2.2 (FroYo) update for...
- Joey zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Dat is volgens mij de voorbereidende update voor 2.2.
- Jeroen zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Hier (gisteravond) ook een Legend update naar 2.1.-update1...
- Parcol zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
En? En? Iemand al de update?
- Eric zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
@Michel: Ik heb vanmorgen ook een update op mijn Legend ontvangen....
- 10:43
- 09:50
- 05:30
- 04:55
- 15:16
- 10:03
- 09:36
- 21:26
- 12:26
- 11:49
Processing your request, Please wait....
Maar is dat niet verboden door de meeste providers?
Antwoord - Quoteheb je hier dan geen root voor nodig?
Antwoord - QuoteIk gebruik al heel lang pdanet. Hiermee kan ik prima met een laptop een 3G internetverbing maken. Zonder root access!
Is er voor Windows en Mac:
Antwoord - Quotehttp://www.junefabrics.com/android/index.php
Hoe zou dat via een HTC Hero moeten dan? Ben daar namelijk nog nooit achter gekomen..
Antwoord - Quote@Robintrackr:
Moet je onder Draadloze bedieningselementen “Delen via mobiel netwerk” inschakelen. Maar misschien hebben sommige providers die functie uitgeschakeld?
Antwoord - Quote@Robintrackr
Antwoord - QuoteIk zou zeggen volg mijn link.. Op mijn Magic werkt het als een zonnetje, dus waarom zou dat niet kunnen op een Hero..!?
@Robintrackr:
Antwoord - Quoteidd via je settings zoals Querbz uitlegt.. werkt wel enkel via een usb verbinding op die manier is er geen root access nodig tov wifi theter waarbij dit wel nodig is.
Maar.. dit werkt enkel op windows aangezien hiervoor htc sync nodig is.. op mac heb je dus wel nut aan dit alternatief.