Seidio Innocell: 3200 mAh batterij voor de Nexus One
zondag, 14 maart 2010 (11:55) | Gonny van der Zwaag
Seidio heeft een 3200 mAh-batterij voor de Google Nexus One uitgebracht, tweemaal de capaciteit van de standaard meegeleverde batterij. De extra batterijduur betekent wel dat je toestel iets dikker wordt, maar met 6 millimeter is dat nog te doen. Seidio had al een vervangende batterij van 1600 mAh die $54 kostte. Deze batterij met dubbele capaciteit kost iets meer: $70. Je krijgt er een vervangende achterklep bij, in de kleur zwart.
Seidio verzendt de batterij wereldwijd voor $3,17.

Meer info: Seidio
8 reacties op “Seidio Innocell: 3200 mAh batterij voor de Nexus One”
↓ Meteen naar reactieformulier
Laat een bericht achter
- 01:17
- 20:42
- 10:59
- 22:06
- 19:31
- koekoek zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Nu officieel via HTC: “The Android 2.2 (FroYo) update for...
- Joey zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Dat is volgens mij de voorbereidende update voor 2.2.
- Jeroen zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
Hier (gisteravond) ook een Legend update naar 2.1.-update1...
- Parcol zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
En? En? Iemand al de update?
- Eric zei in Android 2.2 (Froyo) voor Desire: Nederlandse uitrol vanaf morgen:
@Michel: Ik heb vanmorgen ook een update op mijn Legend ontvangen....
- 10:43
- 09:50
- 05:30
- 04:55
- 15:16
- 10:03
- 09:36
- 21:26
- 12:26
- 11:49
Processing your request, Please wait....
Leuk, alleen hebben we er niets aan zolang de N1 voorlopig niet te koop is hier. Doe mij dan maar zoiets op de HTC Desire over een maandje.
Antwoord - QuoteJa echt he.. is gewoon crap. N1 eerder uitgekomen maar desire komt nog eerder hier in nederland uit en ben denk ik dus ook van plan om de desire te gaan halen in plaats van te wachten op dat verdomde N1.
Antwoord - QuoteIs Nexus niet te koop hier? Dan heb ik zitten dromen gisternacht… anyway ik zit driftig uit te zoeken hoe ik er z.s.m. eentje kan krijgen maar deze accu gaat ‘m voorlopig niet worden. Een extra dock voor in de auto voor muziek spreekt me meer aan.
Antwoord - QuoteWaarom zo op een N1 azen als je straks Desire kan krijgen? Ik word niet warm van die NexusUno hoor. 9 april ben ik de trotse bezitter van de Desire….
Antwoord - QuoteNexus vs. Desire; Android vs. Apple skirmish op lokaal niveau. Haha wel geinig eigenlijk maar wel begrijpelijk.
De Desire lijkt me een goed toestel maar ik wil niet een jaar met een toestel zitten dat ‘net niet’ dat fysieke toestel is dat ik eigenlijk wilde. Het is maar wat je verstaat onder ‘azen’, je zit namelijk (de meeste mensen dan) voor enige tijd vast aan het toestel dat je aanschaft. De aankoop is daarom niet bepaald zo makkelijk als die een cheeseburger maar wel minstens zo tricky als die van een gebruikte auto.
My two cents…
Ik heb inmiddels genoeg van de Nexus gezien om te zeggen dat ik ‘m wil hebben, da’s voorlopig meer dan genoeg. Als de aanschaf redelijk te doen is dan wordt het voorlopig inderdaad een Nexus voor mij.
Antwoord - Quotewat is het verschil tussen de N1 en de desire?eigenlijk toch geen steek? de desire heeft zo’n optisch ding, de n1 een balletje, en wat cosmetische details.
ps: Ik wil de motorola shadow… 4.3” scherm EN qwerty bordje! ja, dat lijkt me wat
Antwoord - Quote@Barwin, 9 april is laat man. vanaf plumi 1april issie al te koop bij de betere toko’s
Antwoord - Quote@Rob: Sjezus! Tegen de tijd dat ík ‘m krijg kan ik wel op zoek naar een nieuwe
Antwoord - Quote