De Samsung Galaxy S23 Ultra nú hoge korting + € 200 cashback

Nokia 6 (2018) nu te bestellen in Nederland voor 279 euro

Thomas Haenen
13 april 2018, 10:57
2 min leestijd
Nokia 6 (2018) nu te bestellen in Nederland voor 279 euro

Een klein jaar na de introductie van de Nokia 6 komt de Finse fabrikant met een opvolger. De Nokia 6 (2018) heeft onder meer krachtigere hardware en betere camera’s dan zijn voorganger. Het toestel is nu te koop in Nederland.

Nokia 6 (2018) release in Nederland

Hoewel Nokia pas een jaartje terug is op de mobiele markt, is het bedrijf al nauwelijks weg te denken. De smartphones van het bedrijf bieden goede hardware voor een betaalbare prijs, waarmee ze tot de beste budgettoestellen behoren. De Nokia 6 (2018), die vanaf dit weekend verkrijgbaar is in Nederland, is daar een goed voorbeeld van.

Ga je voor een losse Nokia 6 (2018), dan betaal je bij de meeste webwinkels de adviesprijs van 279 euro. Via onze prijsvergelijker vind je de beste aanbiedingen voor het toestel. Je kunt ook kiezen voor een Nokia 6 met abonnement, verkrijgbaar bij vrijwel alle grote providers.

Nokia 6 (2018)

Nokia 6 (2018) prijzen vergelijken

Bekijk product

We hebben momenteel geen Nokia 6 (2018) prijzen. Bekijk alle Nokia smartphones.

Alle Nokia smartphones met prijzen

Snelle software en 4K-camera

Zoals we van Nokia gewend zijn, draait het toestel op een vrijwel onaangepaste versie van Android. Het bedrijf levert geen eigen apps of bloatware mee, maar enkel Googles eigen applicaties. Ook kun je rekenen op snelle en regelmatige updates. Nokia rolt doorgaans als één van de eersten de maandelijks beveiligingsupdates uit voor al zijn toestellen, en is ook snel met grotere updates.

Nokia 8 Pro release

Vooral de camera heeft een flinke upgrade gekregen. Achterop zit een 16 megapixel-camera, voorzien van een Carl Zeiss-lens en een dubbele led-flitser. Volgens Nokia zorgt die voor scherpere foto’s, maar hij ook 4K-video’s filmen. Voorop zit een selfiecamera van 8 megapixel. Onder de motorkap zit een Snapdragon 630-chip met octacore-processor, 3GB RAM en 32GB opslag.

De Finse fabrikant heeft het maar druk dit kwartaal. In maart bracht het bedrijf de Nokia 1 uit, een budgetsmartphone met Android Go. Deze speciale versie van het besturingssysteem is geoptimaliseerd voor minder krachtige hardware. Met een adviesprijs van 89 euro is de Nokia 1 dan ook de goedkoopste nieuwe Android-smartphone van dit jaar. Eerder deze maand bracht het bedrijf de Nokia 7 Plus uit, een midrange smartphone met dubbele camera.

Lees het laatste nieuws over Nokia

Heeft dit artikel je geholpen?
Reageer

Lezersreacties

Deel je kennis of stel een vraag. Dat kan anoniem of met een Disqus account.

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu