Asus EeePad Slider komt in mei en kost 449 euro

Redactie
14 maart 2011, 15:05
1 min leestijd

Asus komt binnenkort met de EeePad Slider. Deze tabletcomputer heeft een uitschuifbaar toetsenbord, waardoor gebruikers het apparaat kunnen gebruiken als laptop. De tablet draait op Honeycomb (Android 3.0) en heeft een prettig 10″ IPS-scherm met een resolutie van 1280 bij 800 pixels. De EeePad Slider heeft een Tegra 2-processor en beschikt over twee camera’s.

Asus laat weten dat de tablet in mei arriveert. De prijs bedraagt 449 euro voor de WiFi-versie met 16 GB intern opslaggeheugen. De 3G-versie is honderd euro duurder en gaat dus voor 549 euro over de toonbank. Dit verkoopprijzen van de twee versies zijn fors gedaald sinds de aankondiging. Eerder liet Asus weten dat de tablets 699 tot 799 dollar zouden gaan kosten.

Lees verder na de advertentie.

Geen zin in een tablet met uitschuifbaar toetsenbord? Asus komt binnenkort met meer modellen. Wellicht zit er iets voor jou bij.

Bron: Frandroid

Heeft dit artikel je geholpen?
Reageer

Lezersreacties

Deel je kennis of stel een vraag. Dat kan anoniem of met een Disqus account.

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu