
Een Russische site heeft voor het eerst een (onscherpe) foto gepubliceerd van de Motorola Motus, een nieuw Android-toestel dat begin 2010 op de markt moet komen. De foto laat zien dat het toestel wel wat overeenkomsten vertoont met de Motorola CLIQ/DEXT en het zou dus ook een variant op een al bekend toestel kunnen zijn, met als bijzonderheid een touchpad aan de achterkant van het toestel.
Volgens CellPassion zal de naam Motus worden vervangen door Backflip, omdat dit een naam is dit Motorola heeft geregistreerd bij het handelsmerkenregister van de EU.
Lees verder na de advertentie.
Motorola Motus specs:
- 528 MHz Qualcomm MSM7201A processor
- 512 MB ROM
- 256 MB RAM
- 3,1 inch scherm 320 x 480 (HVGA)
- 5 megapixel camera met LED flitser
- WiFi / Bluetooth 2.0 / GPS
- Android 1.5 met Motoblur
- GSM 850/900/1800/1900 W-CDMA 850/900/1700/1900/2100
Volgens een gelekte Motorola-roadmap komt de Motorola Motus in het eerste kwartaal van 2010 in de winkel en heeft het hetzelfde prijsniveau als de CLIQ/DEXT. De Motorola Motus dook nog op een andere plaats op: in een goedkeuringsrapport van de Amerikaanse FCC.
Originele bron: motofan.ru
Specs: Android And Me