De Samsung Galaxy S24 Ultra nu met de Galaxy Watch6 LTE cadeau!

Android Planet wenst je een gelukkig nieuwjaar 2017!

Thomas Haenen
1 januari 2017, 10:00
3 min leestijd
Android Planet wenst je een gelukkig nieuwjaar 2017!

Android Planet wenst al zijn lezers een gelukkig nieuwjaar! We blikken nog één keer terug op de mooiste momenten van de voorbije maanden en op wat we allemaal van 2017 kunnen verwachten.

Lees verder na de advertentie.

Gelukkig nieuwjaar 2017!

De kurken zijn uitgeknald, het vuurwerk afgestoken en de champagnekater hopelijk niet al te zwaar. Na een knallende nieuwjaarsnacht wensen we jullie een sprankelend 2017. Het wordt een veelbelovend jaar op technologisch gebied. Zo verwachten we de komende week al de introductie van nieuwe toptoestellen als de Samsung Galaxy S8, de LG G6 en meer. En wordt dit het jaar dat Google Home in Nederland verschijnt, of dat wearables definitief doorbreken met Android Wear 2.0? Met Google Daydream en nieuwe versies van de Gear VR verwachten we tot slot grootse stappen op het gebied van virtual reality.


Android Planet: 2016 en 2017 verwachtingen

De afgelopen week hebben we op Android Planet al teruggeblikt op onze favoriete smartphones, apps en het belangrijkste nieuws van 2016. Een compleet overzicht van al onze terugblikken vind je hieronder.

Maar ook voor Android Planet zelf was 2016 een zeer geslaagd jaar, ruim 12 miljoen gebruikers wisten onze site te bereiken. Jullie beoordeelden ons gemiddeld met een 9,3 (op Feedback Company) en daar zijn we reuze trots op. Dit jaar hebben we dan ook vele verbeteringen doorgevoerd, die je hieronder nog even terug kunt kijken

 • In februari deden we verslag van het Mobile World Congress 2016, met tal van hands-ons en achtergrondartikelen;
 • In maart introduceerden we onze verbeterde zoekfunctie met slimme suggesties;
 • In april versterkten we ons team met Lars Paymans;
 • In mei stapten we over op HTTPS, waarmee de site nog veiliger werd;
 • In juni vernieuwden we onze productvergelijker voor Android-smartphones, zodat je altijd de beste aanbiedingen voor de nieuwste smartphones kunt vinden;
 • In juli werd ons team verder uitgebreid met Thomas Haenen;
 • In augustus maakte we de site geschikt voor Google AMP, waarmee nieuwsberichten razendsnel in beeld verschijnen vanuit Google;
 • In september waren we op de IFA te vinden, de grootste elektronicabeurs van Europa;
 • In oktober deden we onze eerste live nabespreking van een Google-evenement op YouTube en Facebook en werd ons team opnieuw uitgebreid met Rick van der Veer;
 • In november lanceerden we ons overzicht van de 100 beste gadgets van het moment;
 • In december vernieuwden we onze dagelijkse en wekelijkse nieuwsbrief, om hem stijlvoller én persoonlijker te maken.

Maar ook in 2017 beloven we niet stil te zitten. Niet alleen met het laatste nieuws, de meest uitgebreide reviews en de diepgaande achtergrondartikelen die je van ons verwacht, maar ook met nieuwe features. We hebben flinke plannen, dus houd ons ook komend jaar in de gaten. Meld je nu aan voor de Android Planet nieuwsbrief, dan hoef je niets te missen!

En heb je opmerkingen, feedback of tips? Je bent altijd welkom op het door te sturen via het contactformulier.

We willen onze lezers nogmaals bedanken voor een geweldig 2016. Samen met jullie hopen we 2017 een minstens zo mooi jaar te maken!

Peter, Thomas, Wouter, Lars, Rick, Erwin, Rutger, Roel, Heini, Roger en Noud. 

Heeft dit artikel je geholpen?
Reageer

Lezersreacties

Deel je kennis of stel een vraag. Dat kan anoniem of met een Disqus account.

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu