De geruchten over de HTC 10, de verwachte opvolger van de One M9, volgen elkaar in rap tempo op. Nu zijn er nieuwe renders opgedoken, waarop het toestel in verschillende kleuren te zien is.
Lees verder na de advertentie.
`HTC 10 afbeeldingen gelekt`
De afbeeldingen lijken op de renders die eind vorige week verschenen. Het toestel komt mogelijk in de kleuren wit, zwart en goud, waarbij de frontcamera soms lijkt te verschillen van grootte. Het design lijkt erg op de voorgaande One M-toestellen, met als belangrijkste kenmerk de volledig metalen behuizing. Wel is een fysieke homeknop aan de voorkant zichtbaar, die – net als bij de One A9 – dienstdoet als vingerafdrukscanner. De One M9 beschikte bij verschijning niet over een vingerafdrukscanner, al werd later een versie uitgebracht die er wél een had.

De afgelopen weken is al het nodige over de HTC 10 gelekt. Zo zou het nieuwe vlaggenschip worden aangedreven door de Snapdragon 820-chip van Qualcomm met een Adreno 530-gpu en 4GB RAM. Daarnaast wordt gesproken over een 5,2 inch-QHD-scherm en 32GB aan opslagruimte, waarvan circa 23GB beschikbaar moet zijn voor de gebruiker. Verder zou de HTC 10 foto`s maken met een nieuwe 12 ultrapixel-camera en beschikken over een usb-c-aansluiting. Usb-c maakt een snellere dataoverdracht mogelijk en zorgt dat het toestel sneller is op te laden.
Afgelopen weekend liet insider Evan Blass via Twitter weten dat de HTC 10 op 19 april wordt onthuld. HTC heeft deze datum (nog) niet bevestigd.
Lees het laatste nieuws over HTC
- ‘Zo ziet de Samsung Galaxy A52 er in het echt uit’ (7-3)
- Deze Android-smartphones kregen een (beveiligings)update – week 9 (5-3)
- Samsung Galaxy S10, S10 Plus en S10e krijgen One UI 3.1-update: dit is er nieuw (4-3)
- Dit is de Galaxy Xcover 5, Samsungs nieuwe stevige smartphone – update (4-3)
- ‘Samsung Galaxy A22 5G komt ook uit in Europa en verschijnt in vier kleuren’ (4-3)