De Huawei P8 wordt niet in maart, maar in april tijdens een speciaal evenement onthuld. Voor het nieuwe toestel zou Huawei de naam ‘Ascend’ laten vallen.
Lees verder na de advertentie.
Huawei P8 onthulling
Er werd verwacht dat de Huawei P8 in maart, tijdens het Mobile World Congress, gepresenteerd zou worden, maar dit schijnt niet helemaal waar te zijn. Volgens nieuwe geruchten doet Huawei het aanstaande toptoestel een maand later uit de doeken. De fabrikant zou op 8 april hiervoor een eigen evenement willen organiseren, wellicht om te voorkomen dat de P8 ondergesneeuwd wordt door alle aankondigingen tijdens het MWC.
Wat we tot nu toe weten
De Huawei P8 volgt de uitstekende Ascend P7 op en zal dit hoogstwaarschijnlijk doen met enkele veranderingen en verbeteringen. Zo zou de smartphone voorzien zijn van een snellere Kirin 930 octacore-processor, die wordt bijgestaan door 3GB aan werkgeheugen. Ook krijgt de smartphone naar verluidt een metalen behuizing.
Naar verwachting zal het scherm van het toestel 5,2 inch meten en een resolutie van 1920 bij 1080 pixels hebben. Dat laatste zou een verstandige keuze van Huawei zijn, aangezien hogere resolutie schermen tot op heden weinig meerwaarde bieden, zeker niet op schermen kleiner dan 6 inch. Verder zou de P8 voorzien worden van een vingerafdrukscanner en 32GB aan opslagruimte.
Het is nog niet bekend over welke camera, batterijcapaciteit en Android-versie de Huawei P8 zal beschikken. Wel is aannemelijk dat het toestel op Android 5.0 (Lollipop) draait en overweg kan met 4g(+). Tot slot wordt verwacht dat de P8 in mei in de winkels ligt voor een adviesprijs van circa 400 euro. Huawei heeft niet op de geruchten gereageerd.
Het laatste nieuws over Huawei
- Welk smartwatchmerk past bij jou? Dit zijn de belangrijkste verschillen (27-6)
- Krijgt jouw telefoon een Android-update? Check het in ons overzicht – week 25 (24-6)
- Dit zijn de 5 beste smartwatches tussen de 150 en 250 euro (15-6)
- Sporters opgelet: dit zijn de 4 beste fitnesstrackers onder de 50 euro (3-6)
- Huawei onthult nieuwe smartwatches: Watch GT 3 Pro en Watch Fit 2 (18-5)