Flexibele smartphone LG G Flex kopen kan vanaf december in Europa

Gijs Ettes
8 november 2013, 8:47
1 min leestijd
Flexibele smartphone LG G Flex kopen kan vanaf december in Europa
LG G Flex kopen

De LG G Flex kopen in Europa kan vanaf december, zo heeft de fabrikant bekendgemaakt. De flexibele smartphone met 6 inch-scherm wordt op 12 november uitgebracht Zuid-Korea, maar zal vervolgens al vrij snel ook buiten LG’s thuisland verkrijgbaar zijn.

De G Flex valt direct op door het licht gebogen scherm dat tevens flexibel is. Dat betekent dat het toestel plat op de tafel is in te drukken, zonder dan er schade optreedt aan de interne hardware. De accu van de G Flex is namelijk ook buigbaar. Verder is de smartphone voorzien van een achterklep die dankzij een dun laagje in staat is zichzelf te repareren.

Lees verder na de advertentie.

LG G Flex kopen

Net als de LG G2 is de G Flex voorzien van een Qualcomm Snapdragon 800-quadcore-processor geklokt op 2,26GHz, 2GB werkgeheugen en 32GB opslaggeheugen. De accu heeft met 3500 mAh wel meer capaciteit – een logische keuze gezien het grote 6 inch-scherm. De G Flex zal op de dag van release draaien op Android 4.2.2 (Jelly Bean) met LG’s eigen skin.

https://www.youtube.com/watch?v=LahYuSyWidc

Lees meer over LG

Heeft dit artikel je geholpen?
Reageer

Lezersreacties

Deel je kennis of stel een vraag. Dat kan anoniem of met een Disqus account.

LG G Flex
LG G Flex

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu