Mensen die reikhalzend uitkijken naar de LG G5 zullen twee weken langer moeten wachten. LG heeft de datum waarop het toestel beschikbaar komt uitgesteld van 15 april naar 29 april. De reden hiervoor is niet bekend.
Het was oorspronkelijk de bedoeling dat we ook in Nederland op vrijdag 15 april (morgen) aan de slag konden met de LG G5, het nieuwe vlaggenschip van de smartphonefabrikant. Nu blijkt dat LG deze datum niet gaat halen, en stelt de leverdatum op het laatste moment bij naar 29 april, twee weken later. Het is niet duidelijk waarom het toestel twee weken vertraging oploopt.
LG G5 vertraagd, reden onbekend
De grote trekpleister van de LG G5 is het modulaire design, wat betekent dat je heel gemakkelijk bepaalde onderdelen van de smartphone kunt vervangen. De onderkant van het toestel kun je dankzij de zogenaamde Magic Slot los maken, zodat je er nieuwe modules aan toe kunt voegen. Zo heeft LG een cameramodule gemaakt en kun je op deze manier ook de accu vervangen.

Hoewel we dus nog twee weken langer op de LG G5 moeten wachten, kun je binnenkort wel uitkijken naar onze uitgebreide review van het toestel. De smartphone beschikt naast een opvallend design over vlotte specificaties. De G5 is voorzien van een 5,3 inch-QHD-scherm (2560 bij 1440 pixels), Snapdragon 820-chip, 4GB RAM, 32GB opslag en een 16 megapixel-camera. LG G5 abonnementen en LG G5 losse toestellen zijn nog steeds te bestellen, je moet er simpelweg wat langer op wachten.
Lees het laatste nieuws over LG
- Android Planet-adventskalender 2020: alle winnaars op een rijtje (29-12-2020)
- Android Planet-adventskalender (22 december): zelfreinigende oordopjes van LG (22-12-2020)
- LG Wing met draaibaar scherm nu te koop in Nederland voor 999 euro (13-11-2020)
- LG Wing review: een gevleugelde belofte voor de toekomst (12-11-2020)
- LG Wing met draaibaar scherm kost 1099 euro, vanaf 13 november verkrijgbaar (2-11-2020)