LG heeft uitnodigingen verstuurd voor een evenement op 1 oktober waar de onthulling van een nieuw vlaggenschip wordt verwacht. Naar verluidt presenteert het bedrijf de V10, een Android-smartphone met twee schermen.
Lees verder na de advertentie.
Dit verwachten we van de LG V10
De LG V10 zou beschikken over een 5,7 inch-scherm met een QHD-resolutie en een kleiner, secundair scherm aan de bovenkant van het toestel dat mogelijk inkomende meldingen kan tonen. Het schermpje zou zich tussen het grote display en de speakergrille bevinden en een nog onbekende resolutie hebben. Ook is onduidelijk welke functies het precies krijgt; hierover is vooralsnog niets uitgelekt.
Wel gaan er al geruchten over de specificaties van de LG V10. Zou zou het toestel beschikken over een Snapdragon 808-chip met een hexacore-processor (die we kennen van bijvoorbeeld de LG G4), 3GB aan werkgeheugen, 64GB opslag en twee camera’s met 16 en 5 megapixels. De opslag is waarschijnlijk met een micro-sd-kaartje uit te breiden.
Het is daarnaast mogelijk dat LG op het persevenement, dat in New York plaatsvindt, ook een nieuwe tablet of wearable aankondigt. Het blijft echter gissen wat de fabrikant precies gaat doen; daar geeft de uitnodiging namelijk geen uitsluitsel over.
Lees het laatste nieuws over LG
- Waarom optische zoom op je smartphone in de toekomst beter wordt (28-12-2022)
- Beveiligingslek: Samsung-telefoons waren kwetsbaar voor malware (2-12-2022)
- Krijgt jouw telefoon een Android-update? Check het in ons overzicht – week 46 (18-11-2022)
- Iconische smartphones: de kromme, zelfhelende LG G Flex (1-6-2022)
- Krijgt jouw telefoon een Android-update? Check het in ons overzicht – week 21 (27-5-2022)