De Nexus 6 is dan officieel gelekt via het doorgaans goed ingelichte AndroidPolice en de smartphone, die door Motorola wordt ontwikkeld, heeft inderdaad een 5,9 inch-scherm. Dat is groter dan de Galaxy Note 4, bijvoorbeeld.
Ook enkele Nexus 6 specs zijn bekend. Zo is de resolutie van het scherm 2560 bij 1440 pixels, wat neerkomt op een QHD-resolutie. Om al die pixels van energie te voorzien, is er een grote 3200 mAh-accu aanwezig. Een kleinere variant van de smartphone lijkt vrijwel zeker niet te verschijnen.
Lees verder na de advertentie.
Nexus 6 specs
Verder is de Nexus 6 voorzien van een 13 megapixel-camera met optische beeldstabilisatie en de ring rondom de camerasensor die dient als een flitser. De camera aan de voorzijde bedraagt 2 megapixels. Ook zijn er stereospeakers aan de voorzijde aanwezig en heeft de Nexus-smartphone net als de nieuwe Moto X een aluminium frame. Als laatste zou je de smartphone voor 15 minuten kunnen opladen (Motorola’s Fast Charge) om zo’n acht uur van gebruik uit het toestel te krijgen. Andere Nexus 6 specs, zoals het werkgeheugen of de processor, worden niet door AndroidPolice genoemd.
De afbeelding van de Nexus 6 laat ook enkele nieuwe iconen zien, zoals het icoon voor de berichten-app of Google Play. Ook toont de Nexus 6 in de afbeelding een aparte map voor alle Play- en Drive-apps, die een prominentere plek binnen Android L krijgen.
De verwachting is dat de Nexus 6 in oktober wordt aangekondigd.
Laatste Nexus 6-nieuws
- Google brengt Android 7.1.1 opnieuw uit voor Nexus 6 (16-8-2017)
- Google: ‘Dit zijn de veiligste Android-smartphones’ (23-3-2017)
- Google rolt verkeerde Android 7.0-update uit voor Nexus 6 (15-3-2017)
- Google stopt uitrol beveiligingsupdate maart voor Nexus 6 – update (10-3-2017)
- Nexus 6 kampt met echo na Android 7.1-update (11-1-2017)
(via)