Google brengt dit jaar hoogstwaarschijnlijk twee nieuwe Nexus-toestellen uit, die vooralsnog Sailfish en Marlin genoemd worden. Een eerste concept geeft ons een kijkje in de toekomst, en een voorproefje van de twee toptoestellen.
Lees verder na de advertentie.
Nexus Marlin concept op basis van geruchten
De afgelopen weken zijn er consequent de nodige geruchten verschenen die ons meer informatie geven over het uiterlijk en de specs van de twee Nexus smartphones van 2016.
Zo is het aannemelijk dat HTC de productie ervan voor zijn rekening neemt, en wordt de Sailfish uitgerust met de Snapdragon 820 van Qualcomm; een van de krachtigste chips van het moment.
Ook publiceerde TechDroider een paar dagen geleden een gelekte foto, waar we echter weinig uit konden opmaken. De website keert vandaag terug met een volledig concept op basis van gelekte info, die bovendien door twee betrouwbare bronnen bevestigd zou zijn.
Aluminium behuizing voor de Nexus in 2016
Het Nexus Marlin concept laat een toestel zien met een aluminium behuizing, waardoor de achterkant wel iets weg heeft van de HTC 10. Onder de cameralens is de vingerafdruksensor goed te zien. Omdat de bronnen niet zeker wisten of Google dit jaar groot het Nexus-logo op de achterkant zet, of voor een simpele G van Google kiest, zijn er twee variaties van het concept gemaakt.
Wanneer Google de Nexus Marlin en Sailfish officieel onthult is nog niet duidelijk, maar nu de lancering van Android Nougat steeds dichterbij komt kan dat het niet veel langer dan een paar maanden kan duren.
Lees het laatste nieuws over Google
- Samsung Galaxy S23, Google Pixel 8 Pro en meer smartphones met voordeel (gesponsord) (11-12)
- Vloek van Google-camera’s: ook cameraglas Pixel 8 (Pro) breekt uit het niets (11-12)
- Android-tips: ruim je smartphone op in 3 stappen met Files by Google (9-12)
- Krijgt jouw telefoon een Android-update? Check het in ons overzicht – week 49 (8-12)
- Opinie: welke functies maken een telefoon (niet) premium? (7-12)