De geruchten dat de OnePlus Two prijs hoger zal liggen dan die van zijn voorganger worden steeds hardnekkiger. Mogelijk krijgt het toestel een prijskaartje van 2499 yuan, omgerekend zo’n 350 euro.
Lees verder na de advertentie.
‘OnePlus Two release in het derde kwartaal’
De opvolger van de OnePlus One, die naar alle waarschijnlijkheid OnePlus Two gaat heten, wordt wellicht een aantal tientjes duurder dan het huidige instapmodel (met 16GB opslag), dat 298 euro kost. Het nieuwe toestel wordt in het derde kwartaal verwacht en mogelijk voorzien van een Snapdragon 810-chip van Qualcomm.
OnePlus-ceo Liu Zuohu vroeg onlangs zijn volgers op het sociale netwerk Weibo welke OnePlus Two prijs zij verwachten als het toestel zou beschikken over een Snapdragon 810-chip. Na diverse reacties gaf hij aan dat 2499 yuan, iets meer dan 350 euro, een redelijke prijs is.
Eind maart ging verder het gerucht dat de OnePlus Two wordt voorzien van een vingerafdrukscanner, een iets kleiner scherm en een metalen behuizing. Volgens OnePlus-oprichter Carl Pei gaat de smartphone ‘verbazen’, onder meer dankzij de toevoeging van het door OnePlus ontwikkelde OxygenOS.
Over welke hardware de nieuwe smartphone van OnePlus verder beschikt en hoe het toestel eruit gaat zien, is vooralsnog niet bekend. Er zijn wel al conceptvideo’s van het toestel verschenen, gebaseerd op wat we er tot nu toe over weten.
Het laatste nieuws over OnePlus
- Waarom we erg uitkijken naar de camera’s van de OnePlus 12 (29-11)
- OnePlus 12 te zien op officiĂ«le foto’s, komt in drie kleuren (27-11)
- ‘OnePlus 12 vanaf januari te koop in Nederland’ (22-11)
- Officieel: OnePlus 12 wordt op 4 december gepresenteerd (20-11)
- OnePlus 11 krijgt nu Android 14-update: dit is er nieuw (16-11)