Betaalbare Oppo Find 7 met QHD-scherm vanaf nu te reserveren

Gijs Ettes
17 juni 2014, 16:51
1 min leestijd
Betaalbare Oppo Find 7 met QHD-scherm vanaf nu te reserveren
Oppo Find 7 kopen

Oppo heeft zijn nieuwste vlaggenschip, de Oppo Find 7, beschikbaar gemaakt om te reserveren. Het toestel is via de Europese reseller verkrijgbaar voor een adviesprijs van 479 euro en wordt – mits je nu bestelt – begin volgende maand verzonden. Kopers kunnen kiezen tussen een zwarte en witte versie en verzending is gratis. De Find 7a was al langer verkrijgbaar voor 399 euro, maar beschikt over mindere hardware en display met een lagere resolutie (1080p).

De Find 7 heeft net als de LG G3 een QHD-scherm met een resolutie van 2560 bij 1440 pixels. Het display meet 5,5 inch en daarmee komt de pixeldichtheid uit op maar liefst 538 ppi. Verder heeft de smartphone een 13-megapixel-camera aan boord met een diafragma van f/2.0. Onder de motorkap is een 2,5GHz-quadcore-processor (Snapdragon 801) te vinden, alsmede 3GB aan werkgeheugen en 32GB aan opslagruimte. Met een micro-sd-kaart is het geheugen uit te breiden tot maximaal 128GB.

Lees verder na de advertentie.

Oppo Find 7 kopen: dit moet je weten

Oppo Find 7 kopen

Verder heeft het Oppo-toestel een 3000 mAh-accu aan boord met een lange standby-tijd. Met 152,6 bij 75 bij 9,2 millimeter is de Find 7 vrij fors en ook het gewicht is met 173 gram aan de hoge kant.

Gelukkig geldt dat niet voor de prijs. Wil je de Oppo Find 7 kopen, dan ben je 120 euro minder kwijt dan wanneer je voor de LG G3 zou gaan. Gek genoeg draait het toestel uit de doos wel nog op Android 4.3 (Jelly Bean).

Lees meer

Heeft dit artikel je geholpen?
Reageer

Lezersreacties

Deel je kennis of stel een vraag. Dat kan anoniem of met een Disqus account.

Oppo Find 7
Oppo Find 7

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu