Samsung onthult de Galaxy S4 Active

Gijs Ettes
5 juni 2013, 10:34
1 min leestijd
Samsung onthult de Galaxy S4 Active
Galaxy S4 Active

Het was al vrijwel zeker dat het toestel eraan zat te komen, maar woensdag heeft Samsung de Galaxy S4 Active eindelijk zelf aangekondigd. De smartphone is gericht op gebruikers met een wat wilder bestaan, en is daarvoor onder andere tegen stof en water bestendig.

Die waterbestendigheid werkt tot 1 meter onderwater en voor maximaal 30 minuten. Bij diepere en langere duiken kan je toestel dus wel schade oplopen. De Galaxy S4 Active huisvest net als de Galaxy S4 een quadcore-processor die draait op 1.9GHz en een batterijcapaciteit van 2600 mAh.

Lees verder na de advertentie.

Het 5 inch-tft-scherm heeft een resolutie van 1920×1080 pixels en het toestel bevat verder een 8 megapixel-camera, 2GB aan intern geheugen en 16GB aan interne opslagcapaciteit. Met de zogeheten ‘Auqa Mode’ zou de camera ook prima geschikt moeten zijn voor het nemen van onderwaterfoto’s. De S4 Active draait op de laatste versie van Android, 4.2.2.

De Galaxy S4 Active is vanaf de zomer in Nederland beschikbaar, waarbij een adviesprijs wordt vermeld van 649 euro.

Galaxy S4 Active
Heeft dit artikel je geholpen?
Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Active

Het laatste nieuws, tips en meer Android in je inbox

Menu