Samsung werkt aan een virtual reality-bril speciaal voor zijn Galaxy-toestellen die specifiek is gemaakt voor het spelen van Android-games. Dat meldt Engadget, waarna het gerucht door verschillende Amerikaanse media is bevestigd.
De virtual reality-bril zou te vergelijken zijn met de Oculus Rift. Deze virtual reality-bril van het gelijknamige bedrijf maakt furore in de gamewereld. Ook is Oculus recentelijk door Facebook overgenomen voor een bedrag van 2 miljard dollar.
Lees verder na de advertentie.
Samsung virtual reality-bril
Volgens bronnen is de Samsung virtual reality-bril speciaal ontwikkeld voor het gebruik met Android-games. Dus: Flappy Bird in 3D? Of Minecraft? Of het prachtige Monument Valley? We zijn alvast heel benieuwd.
De Samsung virtual reality-bril zou over een oled-scherm beschikken, via een kabel aan de Galaxy-toestellen worden gekoppeld en een vrij zachte prijs krijgen – het apparaat is volgens de geruchten in ieder geval goedkoper dan de Oculus Rift, die op dit moment nog zo’n 350 dollar kost.
Mogelijk werkt de bril met de opvolger van de Galaxy S5 en aankomende Galaxy Note 4, want het accessoire zou in 2015 op de markt verschijnen.
Lees ook
- ‘Samsung Galaxy A55 te zien op renders, ook eerste specificaties bekend’ (3-12)
- Krijgt jouw telefoon een Android-update? Check het in ons overzicht – week 48 (1-12)
- Samsung Galaxy A53 krijgt Android 14-update met One UI 6 (30-11)
- ‘Samsung Galaxy Z Fold en Flip 6 krijgen groter scherm aan de buitenkant’ (30-11)
- Deze 5 smartwatches haal je nu voordelig in huis (gesponsord) (29-11)
(via)