Later deze maand komt Poco op de proppen met nieuwe F7-smartphones. Van de Poco F7 Ultra zijn renders verschenen en ook F7 Pro-afbeeldingen staan nu online. Kijk je mee?
Lees verder na de advertentie.
‘Gerucht: ‘Poco F7 Ultra-renders nu online’
Eind deze maand, op 27 maart, verwachten we nieuwe smartphones van Poco, waaronder de Poco F7 Ultra. Van de telefoon zijn nu vermeende afbeeldingen verschenen. De renders zijn niet van de beste kwaliteit, maar verschillende details kunnen we al wel ontwaren.
Zo verschijnt het toestel sowieso in het knalgeel en donkergrijs en op de achterzijde lijkt er gekozen te zijn voor een tweetal afwerkingen. Het camera-eiland is rond en bevat drie sensoren. De randen om het scherm zijn symmetrisch en de frontcamera is geplaatst in een klein rondje in het display.
Ook zijn er afbeeldingen online gezet van de Poco F7 Pro, die qua uiterlijk heel veel op het Ultra-model lijkt. Zo zien we hetzelfde design, maar wel geheel andere kleuren: lichtblauw en wit.




Specificaties Poco F7 Ultra en Poco F7 Pro bekend
Eerder verschenen de vermoedelijke specificaties van de Poco F7 Ultra. Zo verwachten we dat het toestel is uitgerust met de Snapdragon 8 Elite-chip, waardoor het een echte krachtpatser wordt. Er is 12 of 16GB RAM aanwezig en minimaal 256GB interne opslag.
De F7 Ultra krijgt een amoled-scherm van 6,67 inch met een resolutie van 3200 bij 1440 pixels. De maximale helderheid van het display bedraagt 3200 nits, waardoor het makkelijk is af te lezen in direct zonlicht. Opladen gaat bedraad met maximaal 120 watt, maar draadloos met maximaal 50 watt. De accu krijgt een capaciteit van 6000 mAh.
Op de achterzijde zijn drie camera’s te vinden, waaronder de primaire lens van 50 megapixel. Wil je inzoomen? Dan gebruik je de 50 megapixel-telelens, waarmee je objecten tot maximaal 2,5 keer dichterbij haalt. Tot slot is er nog een groothoeklens aanwezig van 32 megapixel. Selfies schiet je in maximaal 20 megapixel.
Alle details bekend op 27 maart
Details van de Poco F7 Pro en de reguliere F7 zijn nog schaars. Wel denken we te weten dat de F7 Pro uitgerust wordt met de Snapdragon 8 Gen 3-processor, terwijl de normale F7 de Dimensity 8400-chip van MediaTek aan boord krijgt.
Voor de rest wordt alles bekendgemaakt op 27 maart aanstaande en Android Planet houdt dat natuurlijk voor je in de gaten. Geen nieuwtje missen? Schrijf je dan in voor onze gratis nieuwsbrief of download de app op je Android-smartphone of -tablet.
Meer nieuws lezen?
- Zo gaat Google apps straffen die energie uit jouw toestel slurpen (11 nov)
- ‘Haarscherpe Samsung Galaxy S26 Plus-renders gelekt’ (11 nov)
- Deze series en films ga je deze week streamen: Nieuwe spin-off van The Office (10 nov)
- Netflix nu duurder in Nederland: dit ga je betalen (10 nov)
- ‘Lancering Samsung Galaxy S26 tóch gewoon in januari’ (10 nov)